Wysyłka w 24 h
Darmowa dostawa dla towarów powyżej 99,95 zł
sklep@butyjana.pl
172000812

adidas GSG 9

Ustaw kierunek malejący

Pierwotnie przeznaczone dla sił specjalnych, jednostek SWAT i żołnierzy, niezawodne buty taktyczne, które teraz i Ty możesz wykorzystać podczas codziennej aktywności. Jeżeli dynamicznie spędzasz czas, postaw na męskie obuwie adidas GSG 9, niezastąpione podczas pokonywania miejskich traktów i górskich szlaków, a nawet wykonywania skoków ze spadochronem w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Ich kompaktowa konstrukcja, systemy stabilizujące i amortyzujące każdego zapewnią Twoim stopom wygodę i ochronę na jaką zasługują.

Buty do zadań specjalnych

W męskim świecie powiedzenie „twardo stąpać po ziemi” nabiera często dosłownego znaczenia i wymaga, szczególnie u osób z zamiłowaniem do górskich wędrówek, uważnego stawiania każdego kroku. Seria butów adidas GSG 9, inspirowana obuwiem taktycznym, to linia, która rewelacyjnie sprawdzi się w tej roli. Posiada podeszwę Traxion™, której właściwości antypoślizgowe zapewniają nie tylko przyczepność w zmiennych warunkach pogodowych, ale i nadzwyczajną zwrotność. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie kontroli nad dynamiką ruchu i całym ciałem, tak bardzo istotne podczas niesprzyjającej pogody lub na niepewnym podłożu, szczególnie zimą. Buty zostały wyposażone w unikalne technologie opracowane przez firmę adidas, dzięki którym zadbano o dodatkowe wzmocnienie pięty nylonem Cordura® oraz ochronę stopy przed uderzeniem podczas kontaktu z twardą nawierzchnią, które to zadanie spełnia system amortyzujący adiPrene®. Dopełnieniem modelu jest cholewka z naturalnej skóry wykorzystana dla zagwarantowania butom wytrzymałości i wzmocnienia uczucia wygody oraz miękkości.

Uniwersalnie i bezpiecznie

Męskie obuwie trekkingowe, którego zadaniem jest wszechstronność, w serii GSG 9 zyskuje dodatkowe atuty, pozwalając nodze na stabilny, wielogodzinny ruch, bez obawy o spadek poziomu komfortu, na co wpływ mają inne zastosowane przez producenta technologie, zdające egzamin w zależności od potrzeb użytkownika. Przykładem są wkładki antybakteryjne OrthoLite® usuwające wilgoć, które zapewniają komfort skórze, zarówno w mieście, jak i surowym otoczeniu. Ich dodatkowym atutem jest profilowanie, wspierające unikalną dla każdego człowieka strukturę stopy. System adiTuff™ dba o zapewnienie maksymalnej odporności na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne w newralgicznych miejscach buta, szczególnie w okolicy palców, o czym szybko przekona się każdy, kto lubi być w ruchu. Podwyższony, skórzany kołnierz dodatkowo wspiera stabilność kostki, chroniąc ją przed urazami, czyniąc z kolekcji niezawodne buty outdoorowe.

Męski trening

Naukowcy z firmy adidas nie zapomnieli także o wersji przeznaczonej do treningu, który jest bardzo istotny w codzienności każdego mężczyzny chcącego prowadzić zdrowy, aktywny tryb życia, niezależnie od stopnia zaawansowania. Sportowe buty męskie z tej serii są przystosowane do dynamicznych działań, przy stałej dbałości o komfort i bezpieczeństwo trenującego. Już od samego początku dają nieocenione wsparcie i motywację do dalszych działań, które szybko zostają nagrodzone. Jak cała linia, tak i sportowe obuwie tej serii jest dostosowane do ruchu w typowo męskich warunkach, gdzie nie zawsze jest miejsce na kompromisy, co potęguje uczucie satysfakcji z aktywności fizycznej.