Wysyłka w 24 h
Darmowa dostawa dla towarów powyżej 99,95 zł
sklep@butyjana.pl
172000812

Buty piłkarskie adidas Messi

Ustaw kierunek malejący

Korki męskie adidas Messi zostały stworzone dla profesjonalistów – podnoszą poziom wydajności zawodnika, gwarantując komfort, odpowiednie podparcie oraz wykonywanie skomplikowanych i zwinnych ruchów podczas meczu. Kolekcja ta bardzo szybko zyskała uznanie zawodowych sportowców, którzy na murawie spędzają wiele czasu. Modele zaprojektowane przez samego Lionela Messi charakteryzują się lekkością, doskonałą zwrotnością i zapewniają bardzo dobrą kontrolę ruchów podczas intensywnego biegania, przez cały czas dbając o bezpieczeństwo i wygodę sportowca.

Kontrola i technika w oryginalnym wydaniu

Buty piłkarskie adidas Messi zostały skonstruowane w taki sposób, aby gracz mógł skupić się na tym, co najważniejsze – technice gry. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii producentowi udało się uzyskać wysokiej klasy obuwie. Wykorzystanie na przykład konstrukcji wspierającej Agility Bandage, opartej na zastosowaniu jednoczęściowej cholewki, sprawia, że sportowiec może liczyć na pełną stabilizację stopy podczas ruchu. Natomiast technologia Agility Weave zastosowana w przedniej części buta nadaje jej miękkość, pomagając tym samym w lepszym przyjęciu piłki. Unikalna podeszwa Messi Gambetrax 2.0 to gwarancja lekkości i niezawodnej przyczepności, a podwójny kołnierz pełni funkcję stabilizatora kostki – przytrzymując całą stopę, umożliwia większą kontrolę, co przedkłada się na poprawę techniki gry. Buty adidas Messi zostały stworzone z myślą o tym, że profesjonaliści potrzebują na boisku przede wszystkim gwarancji dobrego podparcia i to właśnie dają im między innymi wspomniane technologie. Stan murawy podczas meczu bywa różny, dlatego warto wyposażyć strój sportowca w niezawodne buty piłkarskie adidas, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających piłkarzy. Nowoczesne wykonanie oraz pełne zaangażowanie w tworzenie każdego modelu sprawiły, że buty te stały się jednymi z najchętniej wybieranych przez zarówno amatorów, jak i zawodowych graczy.

Buty dla profesjonalistów

Korki adidas Messi to obuwie zapewniające pełną zwrotność podczas zmiany kierunku biegu. To kolekcja idealna dla osób, które potrzebują niezawodnego obuwia, pozwalającego na pewny bieg i sprawne przyjmowanie piłki. Doskonała stabilizacja gwarantuje, że na nowym boisku można poczuć się jak na znajomym terenie, ciesząc się każdą minutą gry, niezależnie od warunków panujących na murawie. Korki, turfy i halówki adidas idealnie sprawdzą się również na sportowej hali. Cieszą się popularnością wśród zawodowych sportowców, którzy docenili technikę wykonania obuwia oraz jego nowoczesny design. Kolekcja Messi jest dostępna dla każdego miłośnika piłki nożnej, niezależnie od tego, czy gra, by osiągać lepsze wyniki, czy dla zabawy. Korki te pomogą każdemu sportowcowi czerpać większą radość z chwil spędzonych na boisku. Ciekawy design połączony z najnowszymi technologiami to kompozycja, która tworzy jedne z najlepszych butów piłkarskich na rynku.