Porusz swój umysł,
zmieniaj świat.

Aktywność sportowa wpływa nie tylko na nasze ciało, ale również na nasz umysł. Dziś potrzebujemy tego bardziej niż kiedykolwiek, by świat wokół nas był lepszy. Zainspiruj innych do ruchu, porusz swój umysł, by dzięki temu podnieść na duchu miliony umysłów na całym świecie.

Zobacz wpływ ruchu na swój umysł.

To fantastyczne uczucie, móc obserwować jak sport wpływa na nasz umysł. ASICS wykorzystując swoje doświadczenia, stworzył aplikację MindUplifter™, która wizualnie udowadnia wpływ aktywności sportowych na umysł - pomagając Ci w ten sposób inspirować do ruchu Ciebie, Twoje miasto i całe społeczności dookoła. Każde uruchomienie aplikacji i udostępnienie jej rezultatów w mediach społecznościowych pod hasztagiem #UpliftingMind, ASICS zamieni na finansowanie badań zajmujących się psychologią w sporcie, wspólnie z Fundacją Mind.

Sprawdź

Bardziej sprężysty krok, pobudzony umysł.

Przekonaj się jak idealnie dobrane buty do biegania mogą pobudzić Twój umysł. Odkryj historie Beth Potter,
triathlonistki i lekkoatletki ASICS oraz Napoleona Salomona, specjalizującego się w biegach z przeszkodami.

Beth
Potter

„Bieganie poprawia mi
nastrój z każdym krokiem.”​

Podeszwa środkowa FF BLAST™ napędzi Twój bieg, by pobudzić Twój umysł.

Kup NOVABLAST™ 2
Napoleon
Samolon

„Bieganie dodaje mi energii
i ma niesamowicie pozytywny
wpływ na moje życie”.​

Podeszwa środkowa FF BLAST™ napędzi Twój bieg, by pobudzić Twój umysł.

Kup NOVABLAST™ 2

Pomożemy Ci znaleźć Twoje
idealne buty do biegania.

Czy wiesz, że prawdopodobnie 4 na 5 biegaczy korzysta ze źle dobranego obuwia? Zapytaj o pomoc naszego Wirtualnego Doradcę lub umów się na bezpłatne konsultacje z Ekspertami ASICS.

Twój ruch ma znaczenie

Wspólnie wierzymy, że ruch może poprawić samopoczucie psychiczne, dlatego wspieramy charytatywnie Fundację Mind, zajmującą się zdrowiem psychicznym. Za każdym razem, gdy kształtujesz swój umysł z #UpliftingMinds, pomagasz finansować kluczowe badania i prace wspierające umysł.