Przejdź do treści

Buty do biegania Brooks – opinie

Zastanawiacie się nad kupnem butów do biegania Brooks, ale najpierw chcecie poznać opinie na ich temat?

Świetny pomysł! Przeczytanie opinii na temat produktu, to jeden z pierwszych kroków i zasad świadomych zakupów. Dlatego przygotowaliśmy dla was krótkie opisy i recenzje biegówek od marki Brooks.

1. Biegówki Brooks Cascadia 16

Brooks Cascadia 16 to świetny wybór butów do biegania w terenie. Budowa i technologie zastosowane w tym obuwiu sprawiają, że idealnie sprawdzi się na leśnych ścieżkach. Chcecie poznać opinię ekspera na temat tych trailówek? Kliknijcie w poniższy filmik.

2. Obuwie biegowe Brooks Ghost 14 GTX

Jeżeli szukasz butów do biegania po asfalcie na okres jesienno-zimowy, to model Brooks Ghost 14 z pewnością spełnią Twoje oczekiwania! Dlaczego? Nasz ekspert – Kamil Kardach – udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi.

Jakie buty do biegania w zimie sprawdzą się najlepiej?

Czym się charakteryzują zimowe buty do biegania? Przygoda z bieganiem nie musi kończyć się wraz nadejściem zimy. Tak, jest to dobry okres na początek roztrenowania, ale budowanie bazy pod nasze bieganie na kolejny sezon musi rozpocząć się jeszcze w zimie. czytaj....

XRUN – relacja z nietuzinkowych biegów górskich

XRUN Nietuzinkowe Biegi Górskie   Zacznijmy od tego, że XRUN to nie jeden bieg – a seria biegów ! Aż 5 biegów górskich, klasyfikacja indywidualna i co ciekawe drużynowa, a trasy prowadzą przez najpiękniejsze miejsca Beskidu. Jak zapewnia organizator, każdy czytaj....

Dodaj komentarz