Przejdź do treści

Butyjana oficjalnym partnerem projektu PODIUM

Jak butyjana.pl urosły do rangi jednej z wiodących firm oferujących sportowe obuwie na polskim rynku?

Odpowiedzią na to pytanie jest oczywiście wierność pierwotnej misji – Butyjana zawsze kojarzyły się i będą kojarzyć się z jakością w dobrej cenie, a jeśli do tego dodamy szeroki wybór modnych modeli i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, mamy receptę na sukces.

W dzisiejszej ofercie sklepów można dostać obuwie renomowanych marek jak Nike, Adidas, Reebok, ASICS, Puma, Lacoste, New Balance, Vans, Converse, Dr. Martens czy Timberland. Oferta obejmuje zarówno buty sportowe, treningowe, specjalne modele do biegania, gry w kosza czy siatkówkę oraz cieszące się ogromną popularnością sneakersy i trampki. Naturalną koleją rzeczy było poszerzenie asortymentu o sportową odzież i akcesoria niezbędne do pielęgnacji butów.

Marce Butyjana nigdy nie przestał przyświecać najważniejszy cel, czyli zrozumienie klienta i sprostanie jego oczekiwaniom, dlatego prócz sklepu internetowego, marka prowadzi również bloga z poradami i ciekawostkami z obuwniczej branży. Z kolei autorskie zdjęcia oferowanych modeli są dla internautów cennym źródłem inspiracji i wiedzy na temat tego, co w modowym świecie piszczy.
Butyjana.pl sponsorem Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn

Butyjana wspiera młodych siatkarzy. Jesteśmy jednym ze sponsorów półfinałów AMP w piłce siatkowej mężczyzn organizowanych przez KU AZS Uniwersytet Rzeszowski . W imprezie weźmie udział ok. 200 zawodników z województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. Liczymy, że przez imprezę przewinie się czytaj....

Ultramaraton Podkarpacki 2021
ultramaraton podkarpacki bieg rzeszów

Ultramaraton Podkarpacki to impreza, która pojawiła się na biegowej mapie Polski w 2014 roku. Był to czas, kiedy biegi ultra zaczynały już trochę „wychodzić z szafy”, a bieganie długich dystansów zyskało z roku na rok coraz większe grono miłośników. Wcześniej czytaj....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *