Przejdź do treści

Jak rozpoznać oryginalne buty Salomon?

oryginalne buty salomon

W dzisiejszym świecie mamy do czynienia z podrabianiem wszelkich markowych produktów na masową wręcz skalę. Oczywiście dotyczy to także butów. Producenci wprowadzają coraz to nowsze zastosowania, systemy, aby tylko poprawić komfort biegacza czy piechura.

Oczywiście nie uchodzi to uwadze producentom podróbek, którzy bardzo szybko i sprawnie starają się, choć nieudolnie, kopiować rozwiązania producentów, wprowadzając na rynek mnóstwo fałszywych produktów. Obecnie osobie nieznającej tematu jest coraz trudniej rozeznać się we wszystkich dostępnych modelach. Czy istnieje na to jakiś sposób? Jak sprawdzić, czy buty Salomon są oryginalne?

Oryginalne buty Salomon kupisz u sprawdzonego sprzedawcy

Zakup butów sportowych zawsze łączy się ze sporym kosztem. Niezależnie od tego, gdzie kupimy swoje wymarzone buty, ich cena na pewno nie będzie niższa o 100 czy 200% w stosunku do cen widniejących na stronach producenta. To pierwsza wskazówka, która może naprowadzić Cię na oryginalne buty. Jednak istnieje mnóstwo podróbek, których cena upodabnia się do cen producenta prawdziwych modeli. Dlatego najlepszym rozwiązaniem na kupno butów oryginalnych jest wybieranie zaufanych sklepów z odzieżą sportową!

Jeśli kupujesz online to z pewnością możesz zaufać takim miejscom, jak butyjana.pl. Wybierając sklep, którego nazwę widzisz pierwszy raz, którego prezentacja produktów budzi u Ciebie podejrzenia o brak oryginalności lub taki, który nie podaje do siebie kontaktu, narażasz się na niebezpieczeństwo zakupu nieoryginalnych butów. Warto również przeglądnąć asortyment sklepu – jeśli ma bardzo szeroką ofertę, modele, których inne sklepy już dawno nie mają, czy kolorystyki, które nie pojawiły się u oficjalnych dystrybutorów – lepiej znaleźć inne miejsce na zakupy. To samo dotyczy zresztą ofert na portalach aukcyjnych, gdzie niejednokrotnie bardzo trudno rozpoznać podróbki, ponieważ są świetnie wykonane! Masz przed sobą pierwsze zakupy butów sportowych lub po prostu nie chcesz niespodzianek na tym polu? Kupuj w sprawdzonych miejscach!

oryginalne buty salomon - sprawdz sprzedawce

Zweryfikuj buty na oryginalnej stronie producenta

Na oficjalnej stronie producenta znajdziesz mnóstwo modeli obuwia, nawet tych, których już się nie produkuje. Porównaj zdjęcia pod kątem szczegółów – umieszczenia i wielkości logo, detali dotyczących kolorystyki, szycia czy kształtu. Niekiedy o rozpoznaniu oryginalności decydują niuanse, jeśli jednak wystarczająco się skoncentrujesz, jesteś w stanie je wychwycić! Jeśli jesteś ciekawy, na jakie detale zwrócić uwagę, analizując oryginalność butów innych producentów, przeczytaj nasz artykuł, jak rozpoznać oryginalne buty Nike Air Max?

Dokładnie przyjrzyj się nazwie modelu

Oryginalne modele Salomon mają swoje nazwy i kody. Przykładowo Sense Ride mają różne wersje – Sense Ride 1, Sense Ride 2, Sense Ride 3, Sense Ride 4. Jeśli producent obuwia, u którego zamierzasz dokonać zakupu, podaje tylko nazwę Salomon Sense Ride i nie umie określić ich konkretnego modelu, to masz prawo do niepokoju. Warto wtedy wrócić do poprzedniego kroku i porównać buty z oryginalnym zdjęciem na oficjalnej stronie. Zastanawiające mogą być także brak logo lub jego dziwny wygląd, kolorystyki butów, które nigdy nie pojawiały się w oficjalnych kolekcjach, nazwa lub opis bazujące na sformułowaniach „buty a la Sense Ride”, „buty na wzór słynnych Speedcross”. Nawet tak oczywiste podróbki bardzo często są podrobione w najmniejszych szczegółach, dlatego warto nie tylko zwracać uwagę na zdjęcie, ale też dokładnie przeczytać opis!

buty salomon sense ride 4

Kupowanie oryginalnych butów sportowych wcale nie jest trudne, o ile zamiast zapędzać się w ciemne zaułki Internetu, skupisz się na odkrywaniu sprawdzonych miejsc!

Zobaczcie co nowego w galerii buty sportowe adidas, Nike i Kappa!

Rok 2013 zapowiada się bardzo ciekawie jeśli chodzi o obuwie sportowe. Już teraz dodaliśmy kilka nowych modeli z takich kolekcji jak kultowe Nike Air Max 90 i 1, Nike Air Force 1 "Zebra Pack", kilka fajnych modeli butów sneakers i czytaj....

Zimowe promocje na butyjana.pl – najtańsze buty sportowe

Sezon na wyprzedaże czas zacząć! Sprawdź, jakie super oferty przygotowaliśmy dla Ciebie. Wszystkie modele w promocyjnych cenach znajdziesz na naszej stronie www.butyjana.pl. Oprócz oryginalnych butów w najniższych cenach dorzucimy darmową dostawę i wysyłkę w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. czytaj....