Przejdź do treści

Wkładka Arch Fit – co to jest?

wkladka arch fit co to jest

Zależy Ci na wygodnych butach, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas zakupów? Jakie technologie wspierają komfort chodzenia? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w dalszej części artykułu.

co to jest wkladka arch fit

Na czym polega technologia Arch Fit?

Marka Skechers jest pionierem wśród producentów butów ze specjalistyczną wkładką. Technologia Arch Fit jest jedną z wielu zastosowanych przez Skechers. Użyto ją na przykład w modelach Skechers Arch Fit-Big Appeal 149057-BKW i Skechers Arch Fit 232040-TPE. Na czym polega jej fenomen? Przede wszystkim na tym, że została zaprojektowana w oparciu o dane zbierane przez 20 lat. Przyznacie, że po takim czasie można uzyskać całkiem istotny i rzetelny materiał. Na jego podstawie specjaliści stworzyli odpowiednią wkładkę idealnie dopasowującą się do stopy. Dzięki temu jej kształt zostaje „zapamiętany”, co maksymalnie zwiększa komfort chodzenia. Dodatkowo wkładka Arch Fit została zatwierdzona i zarekomendowana przez samych podiatrów. Oprócz Arch Fit, marka Skechers opracowała również inną technologię, o której przeczytasz w artykule, jak działa pianka Skechers Memory Foam?

na czym polega wkladka arch fit

Jak wkładka Arch Fit wspiera stopy?

Kiedy cały dzień jesteś „na nogach” jedyne, czego będą potrzebować Twoje stopy, to odpowiednie wsparcie. Wkładka Arch Fit wspiera podbicie stopy, dzięki czemu nie odczuwa się zmęczenia po całym dniu chodzenia. Buty z technologią Arch Fit są wygodne nie tylko podczas przymierzania w sklepie, ale również na co dzień, kiedy przejdziesz w nich tysiące kroków. Śmiało możemy stwierdzić, że buty Skechers z kolekcji Arch Fit, to prawdopodobnie najwygodniejsze buty, jakie do tej pory mogłeś mieć.

czy wkladka arch fit wspiera stopy

Czy wkładkę Arch Fit można prać w pralce?

Oprócz licznych funkcjonalnych właściwości wkładkę Arch Fit można również prać w pralce. To niesamowite udogodnienie dla użytkownika, biorąc pod uwagę, że jest to część, która wymaga bardzo częstego odświeżania. Więcej na temat prania butów i wkładek w pralce dowiesz się z naszego artykułu, czy można prać buty w pralce?

czy mozna prac wkladke arch fit

Jak rozpoznać oryginalne buty Skechers?
oryginalne buty skechers jak rozpoznać

Nie każdy musi być sportowcem, aby móc chodzić w sportowym obuwiu. Zdaje się, że takie motto przyświecało marce Skechers, kiedy projektowała swoje pierwsze modele sneakersów i którym kieruje się po dziś dzień. Podczas, gdy światowi giganci obuwia sportowego prześcigali się czytaj....

Jak działa pianka Skechers Memory Foam?
pianka Skechers Memory Foam jak działa

Każda z wiodących globalnych marek intensywnie pracuje nad technologiami sprawiającymi, że użytkowanie buta jest maksymalnie komfortowe. Symbioza miękkości i komfortu ze skutecznym wsparciem i bezpieczeństwem – to ideał, do którego dążą firmy. Skechers, amerykański gigant obuwniczy, który przebojem zdobywa serca czytaj....