Wysyłka w 24 h
Darmowa dostawa dla towarów powyżej 99,95 zł
sklep@butyjana.pl
172000812

Damskie buty do siatkówki

Ustaw kierunek malejący

Gotowość w każdej chwili

Jeśli jesteś miłośniczką aktywności fizycznej i lubisz wyzwania, podczas których przekraczasz swoje możliwości, oznacza to, że jesteś sportsmenką, która, by podnosić barierkę, potrzebuje najlepszego wsparcia. Daj się zmotywować i wybierz dobre buty do siatkówki – a osiągniesz więcej niż oczekiwałaś. Profesjonalna ochrona, nowoczesne rozwiązania technologiczne, dobre samopoczucie i modny wygląd zapewni Ci obuwie, które zebraliśmy w tej kategorii. Sięgnij wyżej i wykorzystaj drzemiący w sobie potencjał, bądź gotowa do działania w każdej chwili i okolicznościach. Buty siatkarskie marki Asics to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie, a przy tym niezawodnych modeli, które wspomagają grę zawodniczki i chronią jej zdrowie. Są przy tym bardzo wytrzymałe, więc przez kilka sezonów będą Ci towarzyszyć na boisku i uprzyjemniać każdy ruch. Stanowią fundament udanego treningu, w którym najważniejsze są: precyzja, mobilność i dynamika ruchów, możliwe do uzyskania wówczas, gdy stopy wspiera dobre obuwie sportowe. By spełniło swoją rolę, przede wszystkim musi odpowiadać fizjonomii nóg, ponieważ tylko wtedy zapewni dobre dopasowanie, które uchroni przed kontuzją i zagwarantuje komfort przez wiele godzin.


Asics – zawsze o krok przed Tobą

Najlepsze właściwości wspomagające grę, przynosi połączenie miękkiej wkładki wewnętrznej z gumową podeszwą, wyprodukowaną przy zastosowaniu unikalnego systemu, np. Rearfoot and Forfoot GEL Cushioning, oparty na jednostkach żelu umiejscowionych w podeszwie, maksymalizujących poziom absorpcji wstrząsów, które powstają podczas fazy lądowania i wybicia. Niezbędnym dodatkiem jest system wentylujący wnętrze butów, zapobiegający nadmiernej potliwości stóp, który w głównej mierze składa się z dodatkowych otworów w przedniej części cholewki oraz przewiewnej tkaniny. Nie tylko dba ona o suchość stóp, ale jest przyjemna dla skóry i zapobiega jej podrażnieniom. Podeszwa wykonana z gumy to niezaprzeczalny atut damskich butów sportowych firmy Asics – ma budowę, która poprawia dynamikę ruchu i współgra z powierzchnią boiska, czyli nie ślizga się na niej, nawet gdy jest mokra. Mocna konstrukcja i niewielka waga, oddająca mięśniom energię potrzebną do uniesienia stóp, które szybciej i energiczniej wykonają ruch to uwieńczenie wspomnianych atrybutów.
Oferta tanich, dobrych butów do siatkówki jest bardzo szeroka, a w asortymencie naszego sklepu nie brakuje modeli, które zaskoczą Cię na każdym kroku. Stanowią połączenie sprawdzonych technologii, przemyślanych oraz precyzyjnie wykonanych konstrukcji i nowoczesnego designu – te 3 elementy, jak japońskie origami, tworzą unikalny i wyjątkowy produkt tuż na wyciągnięcie ręki.