Wysyłka w 24 h
Darmowa dostawa dla towarów powyżej 100 zł
sklep@butyjana.pl
794 504 504

JAK ZAPAKOWAĆ PRZESYŁKĘ?

Nasz poradnik pokazuje, jak zapakować przesyłkę zwrotną i reklamacyjną, by dotarła do nas w nienaruszonym stanie. Zastosowanie poniższych wskazówek zminimalizuje ryzyko uszkodzenia produktu na różnych etapach jego podróży i przyspieszy proces zwrotu / wymiany.Potrzebne materiały:

  • stabilne opakowanie, najlepiej karton
  • materiał do wyłożenia wnętrza opakowania, np. papier lub folia bąbelkowa
  • taśma klejąca
  • nożyczki

NIE NALEŻY:

  • oklejać taśmą klejącą oryginalnego pudełka producenta (dotyczy obuwia)
  • naklejać etykiety z adresem bezpośrednio na pudełko producenta (dotyczy obuwia)


Adres do wysyłki:

Butyjana.pl
Zarzecze 65
36-041 Boguchwała
Polska
tel. 794 504 504
e-mail: sklep@butyjana.plKROK 1:

Przed przystąpieniem do pakowania upewnij się, że karton jest na tyle obszerny, by bez trudu pomieścić produkt wraz z materiałem, którym wyłożysz jego wnętrze. Produkt nie może bezpośrednio stykać się ze ścianami kartonu.

Zwrot butów adidas

KROK 2:

Dno kartonu przykryj materiałem, który zapobiegnie przesuwaniu się produktu i zamortyzuje wstrząsy powstałe podczas transportu.

Pakowanie zwrotu

KROK 3:

Ułóż produkt w kartonie i wypełnij pustą przestrzeń wokół niego materiałem, który zastosowałeś do wyłożenia dna. Upewnij się, że jest stabilnie umieszczony i nie przesunie się w trakcie transportu.

Jak zapakować zwrot butów

KROK 4:

Przykryj wierzch produktu w taki sposób, by materiał zabezpieczający go przed przemieszczaniem sięgał do górnych krawędzi kartonu.

Pakowanie paczki zwrotnej

KROK 5:

Połącz, a następnie zaklej skrzydła pudełka, używając szerokiej taśmy klejącej. Ważne, byś dodatkowo zabezpieczył także krawędzie i dno kartonu.

Pudło na przesyłkę