Wschodzące słońce jest symbolem nadziei.

Dołącz do nas, by przez aktywności fizyczne zatroszczyć się o swoje ciało i swoją duszę.

Zainspiruj innych do ruchu, udostępniając selfie
z hasztagiem #SunriseMind​
Twój ruch ma znaczenie.​

Za każde selfie z wykorzystaniem #SunriseMind udostępnione publicznie w mediach społecznościowych firma ASICS wesprze organizację charytatywną Mind, która zajmuje się zdrowiem psychicznym. Każdy pozytywnie zweryfikowany post to pomoc w wysokości 10 PLN*. Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na badania zdrowia psychicznego w sporcie. W ten sposób zachęcimy również więcej osób do aktywności fizycznej, która poprawi ich samopoczucie.​ Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat zdrowia i samopoczucia psychicznego, odwiedź witrynę mind.org.uk

*ASICS przekaże 2 GBP za każde zweryfikowane selfie.

Dowiedz się więcej
Kolekcja Sunrise Red.
Specjalna kolekcja Sunrise Red została zaprojektowana po to, aby rozruszać Twoje ciało i podnieść Cię na duchu.
ZOBACZ
Przygotuj się na wschód słońca.
GEL-NIMBUS 23
GEL-CUMULUS 22
GEL-KAYANO 27
NOVABLAST
GEL-CUMULUS 22 TOKYO – CODZIENNY PARTNER TRENINGOWY
GEL-CUMULUS jest moim partnerem treningowym już od 2015 roku. Myślałem, że już mnie nie zaskoczy i... BUM! Pojawia się model GEL-CUMULUS 22 TOKYO i mimo, że mam jeszcze inną parę butów treningowych, to ja sięgam za każdym razem właśnie po niego. Przypadek? – nie sądzę.

Bartosz Feifer, ASICS FrontRunner Polska
GEL-NIMBUS 23 TOKYO – IDEALNY KOMPAN DŁUGODYSTANSOWCA
Kiedy myślę niedzielne, długie wybieganie, mówię... GEL-NIMBUS od ASICS. Model od lat wspierający biegaczaczy, ciągle ulepszany i modyfikowany. But dopasowany do stopy, idealnie amortyzujący i zapewniający stabilność podczas spotkania stopa-podłoże.

Zuzanna Bieńczak, ASICS FrontRunner
NOVABLAST – MODEL ŁĄCZĄCY DYNAMIKĘ I AMORTYZACJĘ
Modelem Novablast, ASICS zaskoczył nas przede wszystkim designem. Reklamowany hasłami: „Lighter, faster, bouncier” już na pierwszy rzut zupełnie odbiega od tego, do czego przyzwyczaiła nas marka. Przeszliśmy erę masywnych butów treningowych, erę podeszwy w kształcie łódki, czas na rewolucję w stajni ASICS, czyli NovaBlast.

Dominika Kłoda, ASICS FrontRunner