Mocny grunt pod
nogami​ w czasie
porywających przygód.​

Zerwij z rutyną, pobiegaj w terenie!

Nic tak nie oczyszcza głowy jak bieganie. Jest ono zbawienne zarówno dla naszego ciała jak i umysłu.

Jeśli jednak masz dość utartych miejskich tras, kolejnej tej samej pentli - spróbuj pobiegać w terenie by poczuć co znaczy Zdrowe Ciało i Zdrowy Duch. Czyste powietrze i kontakt z naturą sprawią, że odetchniesz pełną piersią, a bieganie stanie się dla Ciebie prawdziwą przygodą!

Dołącz do naszego
Trailowego wyzwania.

Wyjdź pobiegać na łonie natury w dniach 20-21 marca, podziel się selfie ze swoją aktywnością na social media z hasztagiem: #SunriseMind oznaczając @asicseurope i @butyjana. Nieważny jest dystans, nieważny jest czas ani tempo. Odkryj swoją okolice na nowo biegając w parku, lesie czy w górach!

Więcej informacji znajdziesz tutaj!

Więcej informacji

Poznaj bliżej kolekcję Trail

 

ASICS Grip
- pewne trzymanie.

Ta podeszwa zapewnia zaawansowaną przyczepność na różnych nawierzchniach takich jak górskie szlaki czy mokre ścieżki.

Wszystko przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej trwałości.

FlyteFoam -
Ekstremalna lekkosć

Zastosowana w podeszwie środkowej i wykonana z mikro włókien celulozowych dodanych do pianki powoduje, że jest to najlżejszy materiał, jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

Zapewnia biegaczom wygodę oraz trwałą amortyzację.

GEL

Nasza kluczowa technologia amortyzująca, zlokalizowana jest pod piętą i pomaga zredukować wstrząsy podczas fazy lądowania.

 
 

W zdrowym ciele zdrowy duch.

Od zawsze wierzyliśmy, że ruch pozytywnie wpływa nie tylko na nasze ciało, ale również na nasz umysł. Dlatego ASICS oznacza "Anima Sana In Corpore Sano" lub po prostu W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch.

W tym roku, w chwili gdy świat potrzebuje tego bardziej niż kiedykolwiek, wspieramy Was podczas aktywności fizycznych dla dobra Waszego umysłu.