Wysyłka w 24 h
Darmowa dostawa dla towarów powyżej 99,95 zł
sklep@butyjana.pl
172000812

Buty do fitnessu

Ustaw kierunek malejący

Sport to bardzo istotna część życia wielu osób, dlatego też z myślą o potrzebach wszystkich, którzy żyją aktywnie, w ofercie naszego sklepu znalazły się również damskie buty do fitness. To bogata kategoria, która jest jednocześnie bardzo zróżnicowana pod względem kolorystycznym oraz designu. Dodatkowo każda wymagająca klientka znajdzie u nas obuwie sportowe dla siebie, zarówno w wybranym kolorze, jak i o różnej grubości oraz typie podeszwy. Buty dostępne są również w szerokiej rozmiarówce.

Jakie cechy powinny posiadać buty na fitness?

Damskie buty do fitness powinny zapewniać odpowiednią amortyzację, aby codzienne treningi były jeszcze bardziej komfortowe. Dodatkowo powinny się charakteryzować lekkością, wykonaniem z oddychających materiałów oraz piękną kolorystyką. Buty na fitness w odpowiedni sposób powinny również stabilizować Twoją stopę w czasie ruchu. Szeroka i bardzo zróżnicowana oferta naszego sklepu umożliwia dopasowanie obuwia do Waszych potrzeb, bez względu na rodzaj uprawianego sportu. W tej kategorii znajdziesz sportowe, damskie buty m.in. takich marek, jak Under Armour, Skechers oraz Asics i Nike. Sprawdź, który model z oferty butyjana.pl spełnią Twoje wymagania! 

Idealnie dopasowane, damskie buty


Buty na fitness mogą występować w szerokiej kolorystyce, począwszy od modeli  w jednym kolorze po wielobarwne. Jednocześnie należy zwrócić dużą uwagę na odpowiednie dopasowanie obuwia do stopy, aby niewłaściwy rozmiar nie powodował otarć, jak i nie sprawiał wrażenia zbyt dużego luzu. Warto również zapoznając się z opisem danego obuwia sportowego przyjrzeć się takim cechom jak m.in. dopasowanie do stopy, bezszwowa budowa zapiętka, odporność na ścieranie, czy też przewiewny materiał. W coraz większej ilości modeli butów sportowych znajdziemy także takie technologie, jak *Micro G™* (zastosowana w budowie podeszwy), która zapewnia użytkownikowi bardzo wysoki poziom amortyzacji, czy też *Charged Cushioning*, która pozwala na przetworzenie energii wytwarzanej podczas lądowania, na energię, która zostaje uwolniona w trakcie wybicia.