Wysyłka w 24 h
Darmowa dostawa dla towarów powyżej 99,95 zł
sklep@butyjana.pl
172000812

Kalosze dziecięce

Ustaw kierunek malejący

Każdy rodzic wie, jak bardzo dzieci lubią bawić się na dworze, gdy za oknem widzą kałuże po deszczu lub błoto. Zabawa w takich warunkach bardzo często wiąże się ze zniszczeniem tradycyjnego, nieprzystosowanego do tego typu zabaw obuwia, a także przemoknięciem stóp, co pociąga za sobą cały szereg konsekwencji w postaci m.in. przeziębienia. Skutecznym zabezpieczeniem przed nimi są kalosze dziecięce dostosowane do potrzeb małych stóp: bardzo wygodne i wodoodporne, dzięki którym maluchy będą mogły godzinami beztrosko bawić się na świeżym powietrzu.

Gumiaczki dla dziewczynek i chłopców

W ofercie naszego sklepu znajdują się kalosze dziecięce powstałe z myślą zarówno o chłopcach, jak i dziewczynkach. Przyjazne kolory sprawiają, że kilkulatki nie przejawiają oporów przed korzystaniem z tego typu obuwia. Proponowane w tym miejscu modele Helly Hansen oraz Crocs wykonane zostały z doskonałej jakości gumy, która nawet pod dużym naporem wody zapobiega przedostawaniu się jej do środka. Oznacza to, że deszczowe dni czy topniejący śnieg przestaną być straszne maluchom, które mają na stopach tego typu obuwie.
Tekstylne wnętrze oraz wkładka gwarantują dziecięcym stopom odpowiedni komfort, a podeszwa środkowa amortyzuje wstrząsy powstające podczas kontaktu z nawierzchnią. Zewnętrzna część kaloszy Helly Hansen wykonana została z trwałej gumy Helly Wear™, wpływającej na zapewnienie obuwiu doskonałej przyczepności do podłoża. Jeśli zaś chodzi o produkty sygnowane logiem marki Crocs, należy zaznaczyć, że zostały one wyprodukowane z wykorzystaniem opatentowanego przez firmę materiału żywicznego Croslite™, co pozwala im idealnie dopasować się do stóp o różnym kształcie. Umieszczona w nich miękka wkładka Crocs Comfort ™ zwiększa uczucie miękkości, a znajdujące się na niej wypustki zapewniają delikatny masaż stopom dzieci, kiedy te wykonują ruchy nogami.

Kalosze we wszystkich kolorach tęczy

Gumiaczki dziecięce są przyjazne kilkulatkom także z tego względu, że nie sprawiają żadnych problemów podczas ubierania, jak i zdejmowania ich z nóg, zaś tęczowe kolory, w których występują, powodują, że doskonale komponują się z resztą ubioru. Odblaskowe elementy, w które wiele modeli jest wyposażonych, z pewnością znajdzie uznanie w oczach rodziców, gdyż zagwarantują ich pociechom świetną widoczność na drodze w godzinach wieczornych. Natomiast dostępność w różnych rozmiarach oraz barwach, umożliwi wybór fasonu, który zapewni dziecku maksymalny poziom komfortu i wywoła uśmiech na jego twarzy.