Wysyłka w 24 h
Darmowa dostawa dla towarów powyżej 99,95 zł
sklep@butyjana.pl
172000812

The North Face

Ustaw kierunek malejący

The North Face to ogólnoświatowa marka produkująca odzież i sprzęt outdoorowy oraz odzież wspinaczkową i trekkingową. Są to produkty dedykowane dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Fundamentalną misją amerykańskiego producenta jest nie tylko zapewnienie najlepszego sprzętu współczesnym odkrywcom, ale również wspieranie ochrony przyrody. Idea, która wyróżnia brand, to ekologiczna odpowiedzialność zarządzania produkcją oraz angażowanie się w działania zapobiegające zmianom klimatycznym.

Wyjątkowe początki The North Face

Pomysł na stworzenie marki The North Face zrodził się w 1966 roku, jak na ironię, na słonecznej plaży w San Francisco. Wtedy Douglas Tompkins wraz ze swoją żoną Susie Tompkins, jako pasjonaci wspinaczek, wpadli na pomysł stworzenia firmy oferującej najwyższej jakości odzież i sprzęt outdoorowy. Niedługo potem The North Face już sponsorowało wyprawy na najodleglejsze krańce świata. W latach 80. brand stał się jedynym producentem i dostawcą kompleksowych, profesjonalnych kolekcji odzieżowych, takich jak koszulki, bluzy, kurtki, buty i sprzęt jak plecaki, namioty, śpiwory. Z biegiem lat marka stała się liderem wśród twórców odzieży i sprzętu wspinaczkowego.

The North Face – gwarancja bezpieczeństwa i wygody

Bezpieczeństwo i wygoda stanowią podstawę wypraw w górzyste tereny. Skaliste, często strome stoki, lodowate powietrze i kiepska widoczność bez odpowiedniego przygotowania mogą stać się bardzo niebezpieczne. Dlatego warto zadbać o odpowiedni ubiór i wyposażenie. Priorytetem The North Face jest stworzenie kolekcji zapewniających pełny komfort i bezpieczeństwo  pasjonatom wspinaczek i wycieczek outdoorowych. Produkty marki to gwarancja wykorzystywania najnowszej technologii oraz materiałów najwyższej jakości. Amerykański producent współpracuje z prawdziwymi sportowcami, których opinie i sugestie pozwalają na stworzenie kolejnych rewolucyjnych produktów. Niezawodna funkcjonalność T-shirtów, bluz czy kurtek jest ich głównym atutem. Ogranicza nadmierne pocenie się i zapewnia przepuszczalność powietrza. Buty wspinaczkowe to również jedna z najważniejszych części ubioru w trakcie wypraw w góry. Najnowsza technologia The North Face pozwala stworzyć obuwie, które idealnie dopasuje się do Twoich stóp, poprawiając komfort wspinaczki.