Przejdź do treści

Sportowe buty Asics – w zdrowym ciele zdrowy duch.

Firma Asics produkuje bardzo zaawansowane buty do biegania, tenisa i piłki halowej ręcznej, siatkówki i wielu innych dyscyplin głównie halowych. W ich ofercie znajdziesz zarówno męskie jak i damskie profesjonalne modele. U nas znajdziesz opinie, ceny, porady jaki model wybrać i jak dobrać rozmiar. Jeśli potrzebujesz porady odwiedź nasz salon Butyjana w Rzeszowie lub zadzwoń: 794 504 504.

Buty sportowe oraz odzież Asics . Najlepsze produkty tej marki.

Dziś marka dzieli się na dwie a właściwie trzy grupy produktów:

Asics Performance

Asics Lifestyle

Onitsuka Tiger

 

Sportowe obuwie Asics do biegania.

Te buciki przeznaczone są do biegania przez duże B, projektanci którzy uczestniczyli w procesie produkcyjnym tych butów sportowych dołożyli wszelkich starań aby były lekkie wygodne i wytrzymałe, aby były wypadkową komfortu, wytrzymałości i co ważne ceny. Technologia butów Asics polega na zastosowaniu kilku systemów które znacznie podnoszą ich parametry, takie jak waga butów, przyczepność, amortyzacja wstrząsów i odporność na ścieranie. Producent Asics według mnie jest najbardziej zaawansowanym technologicznie graczem jeśli chodzi o biegówki. Jeżeli sporo biegacie – zawodowo czy dla zdrowia warto je mieć – te buty sportowe są stworzone do biegania.

Mamy bardzo bogatą ofertę obuwia biegowego dla kobiet.

Mężczyźni również znajdą coś dla siebie, niektóre modele to prawdziwe biegowe mercedesy.

Ciekawostka: nazwa Asics to akronim łacińskiego „Anima Sana In Corpore Sano”, co oznacza “w zdrowym ciele zdrowy duch”. Japońska marka rozpoczęła działalność od produkcji butów do koszykówki w roku 1949 jako Onitsuka Co., Ltd – dziś ich buty noszone są na całym świecie przez utalentowanych sportowców wielu dyscyplin.
W naszym sklepie znajdziecie sporo produktów tego producenta – warto zaglądnąć i zapoznać się z tym co mają do zaoferowania.

Rozmiarówka butów ASICS – tabela rozmiarów

Kupujesz buty ASICS online? Zaoszczędzimy Ci czasu na zwroty i wymianę na inny rozmiar. Zapoznaj się z poniższą rozmiarówką butów ASICS i traf z rozmiarem za pierwszym razem! Prezentujemy osobne tabele dla butów męskich, damskich i dla dzieci, a także czytaj....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *