Przejdź do treści

Buty sportowe Asics – poczuj pęd

Dlaczego warto wybrać buty do biegania tej marki? Bo dzięki niej Wasza pasja nabiera pędu. Krótko i na temat.

Buty do biegania firmy Asics – najwygodniejsze buty na rynku

A teraz trochę twardych danych 🙂 – warto wybrać Asics ze względu na zastosowane w nich technologie. Spece od amortyzacji pracujący w Asics Institute of Sports Science stworzyli Flyte Foam, piankę, której organiczne super włókna są mega odporne na odkształcenia. Doskonale spełniają również swoją podstawową funkcję – efektywnie pochłaniają energię. Mało tego – piankowy wsad podeszwy środkowej jest nawet o 55% procent lżejszy od produktów konkurencji.

Odetchnij pełną …stopą

Bezszwowa cholewka z systemem gruntownie przemyślanych otworów zapewnia optymalną sprężystość i oddychalność. To nie tylko kwestia estetyki, ale fakt, że otwory tworzą na cholewce interesujące wzory dodaje butom punktów za wygląd. Tkanina zastosowana w butach idealne przylega do stopy, a intensywne kolory mocno osadzone są w obecnie panujących trendach.

Buty tej marki znajdziesz na butyjana.pl.

Buty sportowe Asics – jak dobrać właściwy rozmiar?

Tabele rozmiarowe- jak dobrać właściwy rozmiar butów?

Jak wszyscy wiemy rozmiar rozmiarowi nie równy, dlatego najlepszym wyjściem będzie kierowanie się rozmiarem noszonym na co dzień. Jednak dużą rolę odgrywa długość wkładki obuwia. Rozmiary podawane przez różnych producentów obuwia różnią się od siebie, dlatego ważne jest dobre zmierzenie długości wkładki stopy, jaką nosimy. Aby dobrze zmierzyć długość wkładki wewnątrz buta, należy położyć stopę na kartce i zaznaczyć miejsce zakończenia stopy i miejsce zakończenia palców. Następnie zmierzyć odległość i porównać ją z rozmiarem z tabelki.  Jeśli jednak zdecydują Państwo wybierać rozmiar poprzez pomiar stopy należy pamiętać że wkładka buta musi być dłuższa od stopy o ok. 0,7 cm. Przy wyborze tą metodą należy również zwrócić uwagę na tęgość swojej stopy oraz kształt buta.

Wymiary zawarte w poniższych tabelach są danymi podanymi przez producentów. Sklep Butyjana.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodności ze stanem faktycznym.

Aby zapoznać się z rozmiarami zapraszam tutaj: http://www.butyjana.pl/tabele_rozmiarowe.html

Rozmiarówka butów ASICS – tabela rozmiarów

Kupujesz buty ASICS online? Zaoszczędzimy Ci czasu na zwroty i wymianę na inny rozmiar. Zapoznaj się z poniższą rozmiarówką butów ASICS i traf z rozmiarem za pierwszym razem! Prezentujemy osobne tabele dla butów męskich, damskich i dla dzieci, a także czytaj....

Jakie buty ASICS kupić do biegania w terenie?

W odróżnieniu od butów asfaltowych, buty do biegania w terenie, muszą radzić sobie w innych warunkach i możemy je podzielić zupełnie inaczej. Buty trailowe ASICS - które wybrać? Jak wiemy, tradycyjne buty na twardą nawierzchnię, grupujemy na te stabilizujące - czytaj....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *