Przejdź do treści

Buty sportowe Skechers Empire typu slip-on.

Skechers Empire to bardzo komfortowe buty nowej generacji typu slip-on. Cholewka wykonana z miękkiej tkaniny jerseyowej, dzięki czemu zapewnią oddychalność a jednocześnie niską wagę obuwia. Zawarto w nich system Quick-Fit co oznacza, że buty są wsuwane zapewnią więc możliwość szybkiego założenia.

Podeszwa wykonana z pianki Phylon, która idealnie amortyzuje i redukuje wstrząsy. Sprawdzą się dla osób o neutralnym i suponującym typie stopy.
Wkładka wewnętrzna w butach wykonana została z pianki Air-Cooled Memory Foam – stosowanej w najdroższych materacach do spania, chłodzonej powietrzem, która pod ciężarem stopy idealnie dostosowuje się do jej kształtu oraz zapewnia nam niezastąpioną wygodę.

Jeśli źle dobrałeś/łaś rozmiar możesz wymienić go na inny, koszt przesyłki podczas wymiany pokrywa kupujący.
Istnieje także możliwość zwrotu w terminie do 14 dni bez podania przyczyny.
Każdy model zakupiony u nas posiada oryginalne metki oraz wszywki.

Buty sportowe damskie Skechers Empire 12418-NVPK

Buty sportowe damskie Skechers Empire 12418-NVPK Buty sportowe damskie Skechers Empire 12418-NVPK

Buty sportowe w wersji damskiej Skechers Empire 12418-BKW

Buty sportowe damskie Skechers Air Stardust 81295L-SMLT

Skechers Air Stardust - dziecięce buciki wsuwane i zapinane na rzepy, by zapewnić łatwość zakładania i wygodę naszym pociechom. Cholewkę w tym modelu wykonano z materiałów syntetycznych. Podeszwa środkowa wykonana z pianki Phylon, która idealnie amortyzuje i redukuje wstrząsy. Wkładka czytaj....

Buty sportowe Skechers Fashion Fit – Statement Piece 12704-BBK

Skechers Fashion Fit - Statement Piece to buty wykonane z przewiewnej tkaniny zapewniającej odpowiednią wentylację. Gwarantują wygodę i oddychalność. Podeszwa wykonana z pianki Phylon, która idealnie amortyzuje i redukuje wstrząsy. Sprawdzą się dla osób o neutralnym i suponującym typie stopy. czytaj....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *