Przejdź do treści

Buty Timberland Euro Sprint Hiker 6235B

Buty trekkingowe do zadań specjalnych – gotowe, by stawić czoło zarówno surowym kamienistym szlakom, rześkim górskim źródłom oraz mrozom, jak i miejskim nawierzchniom czy trawiastym polanom, gdy niskie temperatury skują ziemię i oszronią szyby domów.

Buty jesienno-zimowe Timberland to nieodłączny towarzysz każdego piechura, dla którego komfort poruszania się powinien iść w parze z solidnym wykonaniem i odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Te markowe buty zimowe to model, który ma wiele zalet, a miłośnicy mroźnych spacerów docenią je również za unikalny styl i wyjątkowe właściwości amortyzacyjne.

Męskie buty zimowe Timberland to bardzo wytrzymałe traperki wykonane z wysokogatunkowej naturalnej skóry nubukowej, która doskonale chroni przed niskimi temperaturami i strzeże stopy przed utratą ciepła, zatrzymując je wewnątrz buta. W tym zadaniu wspiera ją podwyższona cholewka oraz język buta – tego rodzaju połączenie gwarantuje lepszą izolację termiczną, a także zabezpieczenie przed wilgocią.

Za
dużą wytrzymałość mechaniczną odpowiada śródpodeszwa: składająca się z części amortyzującej i elementów usztywniających, oraz bieżnik wyraźnie zaznaczony na gumowej podeszwie, który rzutuje na znakomitą przyczepność butów, szczególnie na śliskich i mokrych podłożach – to dzięki nim unikniemy niebezpiecznych sytuacji podczas wędrówek. Podeszwa środkowa, stworzona ze specjalnej pianki poliuretanowej EVA wykonanej w oparciu o najnowsze technologie, amortyzuje wstrząsy i miękko otula stopę, dostosowując się do jej kształtu, dając użytkownikowi poczucie wygody i bezpieczeństwa.

Zmienna jesienna aura i zimowe siarczyste mrozy nie nastrajają optymistycznie, lecz dla wielbicieli outdooru spragnionych ekstremalnych wrażeń firma Timberland przygotowała buty zimowe, które pomogą zmierzyć się z nieprzychylną pogodą w cieple i komforcie, a jednocześnie przyćmić inne modele przebojowym stylem.

Buty Caterpillar czy Timberland ?

Obuwie marek Caterpillar i Timberland to jedne z najczęściej kupowanych butów na zimę w naszym sklepie. Mimo że buty tych dwóch brandów są do siebie podobne pod względem technicznym i wyglądu, często pytacie nas, czym one się różnią. Dlatego postanowiliśmy czytaj....

Buty zimowe Timberland – w pełni wodoodporne buty – waterproof.

Marka Timberland wyróżnia się najwyższą jakością materiałów użytych w procesie produkcji oraz stylowym, eleganckim wzornictwem. Ciesz się doskonałym wyprofilowaniem obuwia Timberland, które umożliwia komfortowe poruszanie się w każdych zimowych warunkach. W naszym sklepie znajdują się wyłącznie buty jakości premium, które czytaj....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *