Spotkanie z siatkarzem Pawłem Zagumnym w Rzeszowie

Mistrz świata w siatkówce i prezez PlusLigi spotka się z fanami

Siatkówka to wymagający sport. Opiera się na: spostrzegawczości, refleksie, inteligencji, determinacji, dyscyplinie oraz konsekwencji. W kibicach każda minuta gry rozpala emocje, przynosi falę adrenaliny i wciąga coraz bardziej w każdy serw, rozegranie czy blok na siatce. Jest nieprzewidywalna i bardzo dynamiczna. Na siatkarzu wymusza niesamowitą koncentrację i „czytanie” ruchów rywali – umiejętności niezbędne, ale cały czas doskonalone. Nikt nie wie tego lepiej, niż profesjonalny zawodnik, jakim jest mistrz świata w siatkówce, Paweł Zagumny, który będzie gościł w naszym sklepie w najbliższą sobotę.

To człowiek o stalowych nerwach, niezwykłej spostrzegawczości, zmyśle szybkiego konstruowania gry i jak się okazuje – bardzo lekkim śnie. Podczas spotkania zabierze Was w podróż po tajnikach siatkarskiego świata. A jako jedyny polski siatkarz, który grał podczas aż czterech turniejów olimpijskich i reprezentował Polskę przez 18 lat, gromadząc na koncie 427 rozegranych meczów, z pewnością dostarczy Wam dużą dawkę ciekawostek i emocji.

W programie spotkania m.in.:

– rozmowa z Pawłem Zagumnym nt. jego kariery i występów na międzynarodowych parkietach, – konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami, – możliwość zadawania pytań Pawłowi Zagumnemu, – sesja zdjęciowa i autografy.

WSTĘP WOLNY!

Szykuje się spora dawka emocji. Bądźcie tam z nami!

 Zapraszamy! Team Butyjana.pl i ASICS

Więcej na temat wydarzenia dowiecie się tutaj.