Kariera w Butyjana.pl

praca kariera

Butyjana to rzeszowska firma specjalizująca się w sprzedaży obuwia i odzieży renomowanych marek z całego świata. Od lat z powodzeniem wypełniamy naszą misję, jaką jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, zrozumienie i zadowolenie klienta. Fundamentem sukcesu firmy są nasi pracownicy. Dbając o ich rozwój, oferujemy możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia przy wzajemnym wsparciu współpracowników. Każdy w naszej firmie ma przejrzystą ścieżkę kariery. Praca w Butyjana to nie tylko codzienne wyzwania, ale także świetnie wspólnie spędzony czas w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zdobyć praktyczną wiedzę i doświadczenie, wyślij swoje CV na

praca@butyjana.pl

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

Pamiętaj: Jeśli stanowiska, na które chcesz aplikować nie ma na liście, wyślij nam CV!
Zawsze szukamy ambitnych ludzi do naszego zespołu.

Specjalista od e-commerce

Sklep Butyjana szuka specjalisty od e-commerce

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sklepem internetowym (przykładowo: bieżący nadzór nad pracą sklepu, koordynacja instalacji modułów i wdrażanie oraz testowanie nowych rozwiązań, wdrażanie poprawek w tabelach pomiarowych, naprawianie problemów ze zdjęciami, wprowadzanie kodów rabatowych, wysyłanie maili hurtowych).
  • Monitorowanie parametrów sklepu butyjana.pl i jego wersji językowych.
  • Rozwój sprzedaży w oparciu o platformę Magento.
  • Analiza oraz raportowanie efektywności prowadzonych działań.
  • Działania na rynku polskim oraz zagranicznym.
  • Współpraca z innymi działami, developerami oraz zewnętrzną firmą programistyczną.
  • Działania przygotowujące wprowadzanie na wybrane rynki nowych produktów firmy w oparciu o różne kanały dystrybucji.
  • Odpowiedzialność za efektywną komunikację z członkami zespołu marketingowego i realizację powierzonych zadań.

Mile widziane:

  • Znajomość SEM i SEO.
  • Praktyczna znajomość tworzenia testów A/B i analizy konkurencji.
  • Znajomość Magento I i II.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość branży e-commerce.
  • Praktyczna znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Google Merchant Centre.
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Życzliwą atmosferę w miejscu pracy.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Możliwość rozwijania i wdrażania swoich pomysłów.
  • Pracę z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi markami obuwniczymi na świecie.

W zgłoszeniu proszę umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ogłoszeniodawcę.
Rozpatrywane będą tylko CV nadesłane na adres praca@butyjana.pl

Programista PHP/Magento

Wymagania:

  • swobodne poruszanie się w środowisku Linux/Apache/PHP/MySQL,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Programisty PHP,
  • znajomość systemu kontroli wersj Git,
  • dobra znajomość CSS/HTML,
  • znajomość programowania obiektowego,
  • angielski na poziomie pozwalającym czytać dokumentację techniczną,
  • mile widziana znajomość frameworków PHP,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w programowaniu Magento,
  • praktyczna znajomość Magento 1 oraz znajomość Magento 2,
  • jakiekolwiek zrealizowane projekty integracji/wymiany danych między platformami/aplikacjami ecommerce

Oferujemy:

  • stabilną pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwości rozwoju, udział w dość niestandardowych krajowych i zagranicznych projektach ecommerce B2B i B2C.