Zwroty

Zgodnie z regulaminem sklepu Butyjana.pl, jeżeli chcesz wymienić towar na inny musisz najpierw go zwrócić, a następnie dokonać ponownego zakupu. Pamiętaj, że zwrotowi podlegają tylko produkty nieposiadające żadnych śladów użytkowania oraz zwrócone w oryginalnym opakowaniu. Do przesyłki dołącz formularz odstąpienia od umowy, który możesz pobrać tutaj. Zwrotu możesz dokonać do 14 dni roboczych od daty doręczenia zamówienia. Darmowy zwrot zamówień obowiązuje jedynie na terenie Polski i po spełnieniu wszystkich, poniższych warunków:

· zakupy powyżej 99,95 zł,

· przedpłata,

· dostawa kurierem GLS lub Inpost.

Jeżeli złożyłeś zamówienie z dostawą kurierem GLS i chcesz zwrócić towar, wygeneruj etykietę zwrotną, klikając tutaj.

Jeżeli złożyłeś zamówienie z dostawą Inpost i chcesz zwrócić towar, zrób to poprzez opcję szybkie zwroty.

W pozostałych przypadkach koszt przesyłki ponosi Kupujący.

Jeżeli otrzymałeś od nas przesyłkę w firmowym pudełku Butyjana, postaraj się również w nim odesłać towar. Jeżeli jednak go nie posiadasz, zapakuj zwrot do dowolnego kartonu i zastosuj się do poniższych wskazówek, żeby przesyłka dotarła do nas w nienaruszonym stanie. Pamiętaj, że uszkodzone przesyłki mogą znacznie przedłużyć proces zwrotu.

 

PRZYGOTUJ:

· stabilne opakowanie, najlepiej nasze pudełko, w którym wysłaliśmy Ci towar

· materiał do wyłożenia wnętrza opakowania, np. papier lub folia bąbelkowa

· taśmę klejącą

· nożyczki

 

WAŻNE!

· Nie oklejaj taśmą klejącą oryginalnego pudełka producenta (dotyczy obuwia)

· Nie naklejaj etykiety z adresem bezpośrednio na pudełko producenta (dotyczy obuwia)

 

KROK 1:

Przed przystąpieniem do pakowania upewnij się, że karton jest na tyle obszerny, by bez trudu pomieścić produkt wraz z materiałem, którym wyłożysz jego wnętrze. Produkt nie może bezpośrednio stykać się ze ścianami kartonu.

KROK 2:

Dno kartonu przykryj materiałem, który zapobiegnie przesuwaniu się produktu i zamortyzuje wstrząsy powstałe podczas transportu.

KROK 3:

Ułóż produkt w kartonie i wypełnij pustą przestrzeń wokół niego materiałem, który zastosowałeś do wyłożenia dna. Upewnij się, że jest stabilnie umieszczony i nie przesunie się w trakcie transportu.

KROK 4:

Przykryj wierzch produktu w taki sposób, by materiał zabezpieczający go przed przemieszczaniem sięgał do górnych krawędzi kartonu.

KROK 5:

Połącz, a następnie zaklej skrzydła pudełka, używając szerokiej taśmy klejącej. Ważne, byś dodatkowo zabezpieczył także krawędzie i dno kartonu.

 

Adres do zwrotu towaru:
Butyjana sp. z.o.o
Zarzecze 65
36-041 Boguchwała
POLSKA

tel. 172000812
e-mail: sklep@butyjana.pl

 

 

obuwie biegowe sklep onlineobuwie biegowe sklep rzeszównike rzeszów

 

Chcesz dokonać zwrotu w salonie stacjonarnym?
Jeżeli chcesz dokonać zwrotu osobiście, wystarczy dostarczyć zwracany asortyment wraz z podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy do jednego z naszych salonów stacjonarnych w Rzeszowie (Galeria Handlowa Millenium Hall ul. Al. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów lub Centrum Handlowe RESPAN ul. Rejtana 53a, 35-326 Rzeszów). Oświadczenie o odstąpieniu od umowy powinno zawierać dane umożliwiające kontakt na potrzeby realizacji procesu zwrotu oraz dokument lub inne informacje umożliwiające identyfikację zawartej umowy sprzedaży (np. paragon, fakturę, numer zamówienia, inne). Możesz również skorzystać z gotowego formularza odstąpienia od umowy, dostępnego poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi być podpisane. Załączenie paragonu lub faktury przyspiesza realizację procesu odstąpienia od umowy.

 

Nie możesz namierzyć swojej przesyłki?
Jeśli status Twojej dostawy nie zmienił się od 5 dni roboczych, a firma kurierska nie kontaktowała się z Tobą, prosimy daj nam znać. W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie.

 

W jakiej formie otrzymasz zwrot środków?
W zależności od tego jaką wybrałeś formę płatności, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie w Formularzu Zwrotu. Jeśli dokonałeś opłaty poprzez serwis PayPal, PayU lub za pomocą specjalnego vouchera, pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tych serwisów.