Zwroty

 
 
 

Zgodnie z regulaminem sklepu Butyjana.pl, jeżeli chcesz wymienić towar na inny musisz najpierw go zwrócić, a następnie dokonać ponownego zakupu. Pamiętaj, że zwrotowi podlegają tylko produkty nieposiadające żadnych śladów użytkowania oraz zwrócone w oryginalnym opakowaniu.

 

Adres do zwrotu towaru:
Butyjana sp. z.o.o
Zarzecze 65
36-041 Boguchwała
POLSKA

e-mail: sklep@butyjana.pl

 

 

obuwie biegowe sklep onlineobuwie biegowe sklep rzeszównike rzeszów

 

Chcesz dokonać zwrotu w salonie stacjonarnym?
Jeżeli chcesz dokonać zwrotu osobiście, wystarczy dostarczyć zwracany asortyment wraz z podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy do jednego z naszych salonów stacjonarnych w Rzeszowie (Galeria Handlowa Millenium Hall ul. Al. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów lub Centrum Handlowe RESPAN ul. Rejtana 53a, 35-326 Rzeszów). Oświadczenie o odstąpieniu od umowy powinno zawierać dane umożliwiające kontakt na potrzeby realizacji procesu zwrotu oraz dokument lub inne informacje umożliwiające identyfikację zawartej umowy sprzedaży (np. paragon, fakturę, numer zamówienia, inne). Możesz również skorzystać z gotowego formularza odstąpienia od umowy, dostępnego tutaj. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi być podpisane. Załączenie paragonu lub faktury przyspiesza realizację procesu odstąpienia od umowy.

 

Nie możesz namierzyć swojej przesyłki?
Jeśli status Twojej dostawy nie zmienił się od 5 dni roboczych, a firma kurierska nie kontaktowała się z Tobą, prosimy daj nam znać. W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie.

 

W jakiej formie otrzymasz zwrot środków?
W zależności od tego jaką wybrałeś formę płatności, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie w Formularzu Zwrotu. Jeśli dokonałeś opłaty poprzez serwis PayPal, PayU lub za pomocą specjalnego vouchera, pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tych serwisów.

 

Kiedy zwrot jest darmowy?
Jeśli zachowasz 14-dniowy okres na zwrot towaru, wartość Twojego zamówienia na stronie butyjana.pl wyniosła powyżej 119,99 zł, wybrałeś opcję dostawy kurierem GLS lub InPost oraz opłaciłeś zamówienie z góry przysługuje Ci prawo darmowego zwrotu zamówienia.