Czwarta edycja modelu Charged Bandit tym razem w zupełnie odmienionej wersji wizualnej. Przeznaczone do biegania dla osób o neutralnym typie stopy na powierzchnie twarde jak asfalt. Jest to but miękki i elastyczny, a jednocześnie zapewniający maksymalny poziom amortyzacji. Wysoka jakość wykonania charakterystyczna dla marki Under Armour sprawi, że buty będą służyć przez długi czas.
W wersji tej całkowicie zmieniono cholewkę nie tylko pod względem wizualnym, ale zastosowano też inne, unowocześnione materiały. Użyto w tym celu dwuwarstwowej, przewiewnej siateczki, by obniżyć wagę i podnieść poziom wentylacji. W tylnej części cholewki zastosowano elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność po zmroku. Twardy zapiętek jest widoczny, ponieważ znajduje się po stronie zewnętrznej i pełni funkcję stabilizacyjną dla kostki.
Podeszwę środkową wykonano ze sprężystej pianki z wykorzystaną technologią Charged Cushioning, która doskonale amortyzuje wstrząsy oraz pochłania energię powstałą podczas lądowania stopy i następnie przetwarza ją w energię wybicia. Podeszwa zewnętrzna z gumy węglowej gwarantuje odpowiednią przyczepność, a rowki pozwalają na elastyczność i wspierają naturalny ruch stopy.
* * *
Buty są oryginalne, posiadają wszystkie metki i wszywki producenta. Wysyłamy je w oryginalnym opakowaniu wraz z paragonem, który jest podstawą 24-miesięcznej gwarancji. Do każdej pary dołączamy paragon lub, na życzenie klienta, fakturę VAT.
Jeżeli zamówiłeś/-łaś zły rozmiar, wymienimy go na inny – koszt wysyłki pokrywa wówczas kupujący. Buty można także zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.30-15.30.

