Przejdź do treści

Czy warto kupić sandały Dr. Martens?

czarne sandaly dr. martens czy warto kupic

Marka Dr. Martens zawsze kojarzyła mi się z ciężkimi glanami na zimę, jednak do czasu… A konkretniej to do lata 2021, kiedy to na stronie butyjana.pl zobaczyłam nowości na lato. Wtedy przepadłam bez reszty. Czytajcie dalej, a dowiecie się dlaczego.

skorzane sandaly dr. martens

Masywne sandały przypominające glany, czyli tzw. glandały zrobiły na mnie niesamowite pierwsze wrażanie. Wiedziałam, że prędzej czy później będę musiała je mieć, a że cierpliwość nie jest moją najsilniejszą stroną, toteż kupiłam je prędzej. Nie zmienia to jednak faktu, że ta decyzja była dobrze przemyślana, bowiem o fenomenie martensów wiedziałam już wcześniej m.in. z artykułu, jak rozpoznać oryginalne buty Dr. Martens?

Czy sandały Dr. Martens są warte swojej ceny?

Bądźmy szczerzy. Sandały w przedziale cenowym 500 – 700 złotych może wydawać się wręcz kuriozalnym pomysłem. O ile taka kwota zdaje się mieć więcej sensu w przypadku glanów na zimę, gdzie użyto więcej materiału do produkcji, o tyle za sandały może to już budzić wątpliwości. Dlaczego jednak zdecydowałam się na ich zakup? Przede wszystkim opierałam się na dotychczasowej, niezmiennej od lat opinii, że marka z tak bogatym dorobkiem i wieloletnią tradycją nie może stworzyć nic innego jak wygodne i wytrzymałe buty.

sandaly dr. martens ile kosztuja

Czy sandały Dr. Martens są wygodne?

Dodatkowo byłam przekonana, że w żadnych innych sandałach nie będzie mi tak komfortowo chodzić jak w tych od Dr. Martens. Zanim jednak podęłam decyzję, że na rzecz butów zrezygnuję na miesiąc z kolacji, musiałam mieć pewność, że buty są naprawdę wygodne. Dlatego wybrałam się do sklepu stacjonarnego Butyjana w Rzeszowie w Millenium Hall. Kiedy przymierzyłam model Nartilla Hydro, od razu wiedziałam, że brak kolacji przez miesiąc wyjdzie mi tylko na dobre! Chodzenie w glandałach Dr. Martens, to jak spacer po chmurkach. Naprawdę! A to dzięki systemowi AirWair, który amortyzuje każdy krok, pochłaniając i tłumiąc wszelkie wstrząsy i uderzenia pochodzące z podłoża. Uważam, że ta opcja jest szczególnie ważna w przypadku letnich butów, w których stopa jest w znacznej mierze odsłonięta i narażona na wszelkie działania zewnętrzne. Oprócz sandałów w sklepie stacjonarnym Butyjana w Rzeszowie kupicie również buty do biegania! Po więcej informacji odsyłamy do artykułu, gdzie kupić buty do biegania w Rzeszowie?

czy sandaly dr. martens sa wygodne

Czy sandały Dr. Martens są równie trwałe jak glany?

Brytyjska marka trzyma poziom produkowanych butów bez względu na to, czy są to kultowe glany czy sandały. Dlatego do produkcji glandałów również użyto materiałów najwyższej jakości. Dodatkowo po bliższym przyjrzeniu się butom gołym okiem widać, że zostały one wykonane niezwykle starannie. Przykładem jest połączenie podeszwy z górną częścią sandała metodą pasową – specjalną techniką szewską, która uznawana jest za system stosowany do produkcji obuwia luksusowego. Wymaga ona bowiem dużego nakładu pracy oraz bardzo trwałych i wysokojakościowych materiałów, które sprostają tej wymagającej technice. To kolejny powód przemawiający za tym, że sandały Dr. Martens są warte swojej ceny.

dr. martens sandaly jaka podeszwa

Do czego ubrać sandały Dr. Martens?

Masywne sandały przypominające glany to niekwestionowany hit tego lata! A do czego będą pasowały? Właściwie to do wszystkiego, po co się ograniczać? Możemy ubrać je zarówno do luźnych, bachniastych sukienek w stylu skandynawskim lub do szortów, kolarek albo do obcisłych sukienek i spódnic. Właściwie nieważne do czego je włożysz, będą się świetnie prezentować, a Twojej stylówce dodadzą pazura! Zapowiada się również, że ciężkie sandały będą modne przez jeszcze wiele sezonów, co idealnie się składa, bo te martensowe na pewno posłużą mi przez jeszcze wiele lat! Tymczasem tego lata mam zamiar użytkować je na maksa!

sandaly dr. martens do jakich stylizacji

 

Czy warto kupić damskie klapki Birkenstock Arizona?
klapki birkenstock czy warto kupic

Wszyscy tak chwalą i chwalą te birkenstocki, ja już miałam dość rozczłapanych klapków, w których bolała mnie pięta, więc w końcu postanowiłam zainwestować w komfort i wygodę. Zanim zdecydujesz się na zakup butów marki Birkenstock, to przeczytaj ten artykuł i czytaj....

Klapki i sandały Birkenstock – w czym tkwi ich fenomen?

Obuwie marki Birkenstock to jeden z najpopularniejszych wyborów na lato i wcale nas to nie dziwi! Klapki i sandały tej firmy zostały stworzone po to, aby chodzić w nich całe dnie i zapomnieć o obtarciach i zmęczeniu. W czym dokładnie czytaj....