Przejdź do treści

Herschel Supply Co. – kanadyjski producent plecaków i akcesoriów w najbardziej hipsterskim stylu.

W ciągu kilku ostatnich lat plecaki, torby oraz akcesoria Herschel Supply Co. pojawiły się dosłownie wszędzie zapraszając nas w podróż, w której produkty firmy balansują na krawędzi stylu i wytrzymałości.

Pochodzenie oraz historia marki Herschel Supply Co.

Od momentu założenia firmy w 2009 roku przez braci Lyndona i Jamiego Cormacków klasyczny plecak Herschel stał się globalnym fenomenem, zauważalnym wszędzie tam, gdzie pojawiali się hipsterzy. Siedziba marki znajduje się w Vancouver w Kanadzie, a jej główne produkty to plecaki, torby marynarskie, walizki, czapki oraz pozostałe akcesoria. Brand swoją nazwę zawdzięcza małej miejscowości, w której wychowywało się kilka pokoleń rodziny Cormacków. Miasteczko Herschel znajduje się na północny wschód od Vancouver, w południowej części Kanady, do 2009 roku było to nieznane większości ludzi miejsce, dziś jeden z wielu symboli marki oraz Kanady. Bracia Lyndon i Jamie pierwsze cenne doświadczenia w zawodzie i branży zbierali pracując dla takich marek jak Vans czy K2. W związku z wcześniejszym doświadczeniem firma braci bardzo szybko wystartowała, a w latach 2013-2014 produkcja wzrosła aż o 52%, rok później o kolejne 35%. Pierwszy stacjonarny sklep Herschela został otwarty w 2018 roku w Vancouver w Kanadzie. Obecnie produkty Herschel Supply Co. są dostępne w 70 krajach na świecie, w ponad 10 000 punktach sprzedaży.

Little America, czyli bestseller od Herschel

Marka Herschel od samego początku istnienia ściśle określiła swoją główną grupę odbiorców, miały być nią osoby w wieku od 18 do 35 roku życia, a sama grupa otrzymała miano „konsumentów podróży”. Herschel obecnie posiada ponad 40 modeli plecaków w szerokiej gamie kolorów i stylów. Model Little America to swoisty powrót w czasie do gorączki złota. Plecak występuje w wielu kombinacjach kolorów, a najpopularniejszym jest połączenie czarnego materiału z brązowymi akcentami wykonanymi ze skóry. Little America to jednokomorowy plecak ładowany od góry, zasuwany sznurkiem i osłaniany okrywą z klapką, którą również można zabezpieczyć magnetycznymi zapięciami umieszczonymi pod paskami. Posiada on małą kieszeń przednią oraz wewnątrz komory głównej dwie małe kieszenie boczne i podwyższony rękaw na laptopa z miękką wyściółką. Wysokość plecaka to aż 46 cm co sprawia, że nadaje się świetnie nie tylko do codziennego użytku ale również na dalsze wypady. Plecaki Little America od samego początku zostały stworzone jako tradycyjne torby, które jednocześnie miały być modne, kompaktowe, użyteczne oraz wzbudzać w nas poczucie nostalgii. Sprytnym osiągnięciem Herschela jest to, że dostarcza nam tej nostalgii poprzez masowo produkowany współczesny produkt modowy.

Markowe plecaki szkolne – najlepsza oferta

Już za nie całe 2 tygodnie 1 września i trzeba będzie iść do szkoły 🙂 Tak, koniec wakacyjnego lenistwa, niestety :(. A skoro już poruszyliśmy ten "niewdzięczny" temat to może zainteresuje was fakt, że w zeszłym tygodniu w naszym magazynie czytaj....

Wróć do szkoły z Butyjana.pl – największy wybór plecaków szkolnych

Czy chcecie czy nie chcecie już za 3 tygodnie trzeba wrócić do szkoły. Jeśli jeszcze nie masz butów czy plecaka skorzystaj z naszych promocji i kup co trzeba na Butyjana.pl. Plecaki sportowe marki Nike Rok szkolny niestety ruszył już pełną czytaj....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *