Przejdź do treści
Strona główna » Kod Rabatowy 10 % Butyjana.pl

Kod Rabatowy 10 % Butyjana.pl

Witamy studentów. Wakacje skończone, wracamy do rzeczywistości, która wcale nie musi być ponura.

Zakupy na… dobry początek

Rok akademicki zacznijcie od zakupów. Fajnie będzie pokazać się na uczelni w nowych butach, a równie fajnie będzie oszczędzić. Wiemy, że studenckie życie nie jest ani łatwe ani tanie. Dlatego na początek – od butyjana.pl – prezent. Kod STUDENT, który wpisany w koszyku obniży Wam cenę zakupów aż o 10%.

Prezent goni prezent

10% rabat to dopiero początek dobrych wiadomości. W butyjana.pl każde zakupy powyżej 100 zł dostarczymy Wam kurierem za darmo.
Kupcie dziś, a za kilka dni zadacie szyku na uczelni w Waszych nowych butach. Wybierając butyjana.pl macie pewność, że płacicie ekstra cenę za oryginały.

Udanych zakupów. Wasze nowe buty czekają na www.butyjana.pl.

Wyprzedaż damskich butów Reebok Classics Leather “All Black”

Od niedawna mamy przecenę na damskie buty sportowe Reebok Classic Leather Spirit V69378 cała czarne. Tak było 319 zł a tak jest 249,99 zł. Oferta wyprzedaż-owa ważna do odwołania. Tutaj kilka fot na żywca w plenerze. To bardzo wygodny (miękka czytaj....

Wiosenna wyprzedaż butów Asics – zobacz dział Outlet

Tym razem mamy dla was promocję w dziale z butami ASICS! Te niesamowite sportowe buty w niskich cenach to prawdziwa okazja. Prezentowane niżej modele to tylko kilka proppzycji, które są na wyprzedaży w naszym Outlecie. Do tego dorzucimy wam darmową czytaj....

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments