Wysyłka w 24 h
Darmowa dostawa dla towarów powyżej 100 zł
sklep@butyjana.pl
794 504 504

Buty męskie Fila

Ustaw kierunek malejący

Klasycznie i nowocześnie

Fila to marka, która od dłuższego czasu znajduje się w ścisłej czołówce producentów modnego i nowoczesnego obuwia dla kobiet i mężczyzn. Oferowane przez nią modele są nie tylko wysoce atrakcyjne pod względem wizualnym, ale znakomicie dostosowane do potrzeb osób prowadzących aktywny tryb życia. Dlatego obuwie męskie Fila cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a jego kolejne modele stanowią odzwierciedlenie potrzeb i pasji ich użytkowników.
 Buty marki Fila, zarówno męskie jak i damskie, produkowane są przy użyciu nowoczesnych technologii oraz wysokiej klasy materiałów. Oferowane są w różnych fasonach: niektóre wzorowane na tradycyjnych tenisówkach, inne stanowią awangardowe połączenie klasyki i futurystycznych form. Wśród modeli szczególnie pożądanych przez męską część klientów wymienić należy m.in. Original Fitness. Panowie korzystający z tej pary obuwia od włoskiego producenta cenią sobie przede wszystkim cholewkę wykonaną ze skóry licowej, która charakteryzuje się znaczną trwałością, zapobiegającą powstawaniu zniszczeń. Perforacje ulokowane w różnych jej częściach sprawiają natomiast, że proces wentylacji przebiega znacznie sprawniej, co skutkuje brakiem rozwoju bakterii i powstawania przykrego zapachu. Przeszyta podwójną nicią cholewka uzyskała oryginalny wzór, który jeszcze bardziej zachęca do nabycia obuwia męskiego Fila. Dokładnie tak, jak lekka i zgrabna konstrukcja sprawiająca, że jego noszeniu towarzyszy uczucie lekkości.


Klapki i buty sportowe Fila  

Buty sportowe, choć są najchętniej kupowanym typem obuwia Fila, w jego asortymencie nie brakuje także fasonów letnich, jak klapki Palm Beach Slipper. Są wyjątkowo lekkie i przewiewne, doskonale sprawdzają się na basenie, plaży oraz w domu, zapewniając stopom przyjemne uczucie chłodu. Pasek trzymający palce cechuje bardzo duża wytrzymałość, będąca wynikiem zastosowania w procesie produkcji skóry syntetycznej. Wkładkę połączoną z podeszwą wyprodukowano zaś z wysokiej klasy gumy, wyprofilowanej w taki sposób, by doskonale dopasowywała się do każdego kształtu stopy. Ponadto proponowane klapki są łatwe w czyszczeniu i przechowywaniu, co także wpływa korzystnie na stopień ich ogólnej atrakcyjności. Buty męskie Fila wykorzystywane są w wielu różnych sytuacjach. Z  tego względu sięgają po nie panowie uprawiający sport, jak i wszyscy pozostali, poszukujący dla siebie efektownego obuwia na co dzień, będącego w stanie w łatwy sposób ożywić ich stylizacje. Jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ swoim klientom oferujemy pary zarówno w klasycznych barwach: białe, np. Fila FX100 Low lub Disruptor, jak i czarnym bądź granatowym – Fila Original Fitness. Różnorodność fasonów i kolorów jest bardzo duża, co sprawia, że produkty włoskiej marki wciąż znajdują nowych wielbicieli.